شرکت کیمیا پرتوی دندان، با سابقه درخشان در زمینه تولید، واردات و عرضه مستقیم محصولات و تجهیزات دندانپزشکی، از جمله فرز های دندانپزشکی NITI  با روکش نانو، فایل دندانپزشکی و اینسترومنت های دندانپزشکی فعالیت دارد. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده فرزهای دندانپزشکی نانو در ایران با برند دیاتیز DIATIZ، و همچنین اولین تولید کننده فایل های روتاری فعال با گرما در ایران با برند کروکو CROCO  شناخته شده است. شرکت کیمیا پرتو دندان با تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در صنعت تجهیزات دندانپزشکی، یکی از اصلی‌ترین تامین ‌کنندگان محصولات دندانپزشکی در ایران بحساب می آید.

 

این شرکت علاوه بر تولیدات داخلی خود، با  فراهم کردن انواع اینسترومنت ها و توربین‌های دندانپزشکی با برند کروکو croco و از تولید کنندگان برتر دنیا، مفتخر است که بالغ بر یک دهه به جامعه دندانپزشکان، کلینیک‌های دندانپزشکی و فروشندگان تجهیزات و ملزومات دندانپزشکی خدمات رسانی انجام داده و به کمک متخصصین زبده خود، کنترل کیفیت محصولات را بر اساس استانداردهای جهانی انجام می دهد.

 

محصولات این شرکت با افق دید صادرات، طراحی گردیده و در این راستا با فراهم آوردن اجناس با کیفیت و خدمات پس از فروش قدرتمند، موفق به کسب گواهینامه نامه های ISO 9001  و  ISO 13485 شده است. کیمیا پرتوی دندان با افتخار، رضایت و اعتماد را به مشتریان خود هدیه می دهد و در مسیر حرفه ای فعالیتشان همواره همراهشان می باشد. تمامی گروههای دندانپزشکی برای تهیه انواع مدلها و سایزهای فرزهای دندانپزشکی بر اساس نیاز خود، فایلهای دندانپزشکی ،اینسترومنت ها، توربین‌ها و آنگل های دندانپزشکی، می‌توانند سفارش جزِئی یا عمده خود را به صورت مستقیم در این وبسایت ثبت کنند و از تخفیف های ویژه و گارانتی اصلی شرکت کیمیا پرتو دندان برخوردار شوند.

 

تیم کیمیا پرتو دندان مفتخر است، با بهره مندی از متخصصین مجرب، و بیش از 20 نمایندگی در سطح کشور، در خدمت رسانی به جامعه دندانپزشکان همیشه پیش قدم بوده و رضایت دندانپزشکان را در اولویت و هدف کار خود قرار داده است.

 

همکاران عزیز، در صورت تمایل به پیوستن به خانواده کیمیا پرتو دندان و اخذ نمایندگی این شرکت، فرم های مربوطه را در وبسایت تکمیل فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.